Sort by:
Ракетка для падел  Pro Kennex TURBO Purple Cat Падел Ракетка для падел Pro Kennex TURBO Purple Cat
4786.00грн.
Ракетка для падел Pro Kennex ACE Падел Ракетка для падел Pro Kennex ACE
2706.00грн.
Ракетка для падел Pro Kennex Kinetic Focus Pro Падел Ракетка для падел Pro Kennex Kinetic Focus Pro
8746.00грн.
Ракетка для падел Pro Kennex Kinetic Legend Pro Падел Ракетка для падел Pro Kennex Kinetic Legend Pro
8746.00грн.
Ракетка для падел Pro Kennex TURBO Blue Devil Падел Ракетка для падел Pro Kennex TURBO Blue Devil
4786.00грн.
Ракетка для падел Pro Kennex TURBO Yellow Skull Падел Ракетка для падел Pro Kennex TURBO Yellow Skull
4786.00грн.

Товари для паделу

Падел – комбінація великого тенісу, сквошу та настільного тенісу. Гра з кожним днем ​​користується все більшою популярністю. У паделі є нижні подачі, як у пінг-понгу, тому є багато спільного з настільним тенісом.

Щоб гра приносила не лише задоволення, а й результати, потрібно правильно вибирати ракетки для падел. Наші ціни та якість товарів оцінили тисячі задоволених клієнтів по всій Україні. Новий партнер в особі ProKennex вас ніколи не підведе, тому що тут продумано все до дрібниць. Ми націлені на довгострокову співпрацю та пропонуємо виключно оригінальні товари власного виробництва. Багаторічний досвід продажів дозволив нам стати справжніми експертами у сфері снарядів для різних видів спорту.


Особливості гри в падел

У гру падел грає 4 людини попарно, що дозволяє розвивати командний дух. В руках повинні бути постійно ракетки або пали, які зовні дуже схожі на тенісні, але без струн, менше за розмірами та з отворами. Поверхня снаряда може бути шорсткою або гладкою. Цікава особливість паділа – наявність на зап'ясті ремінця, тому що реакція має бути швидкою та часу піднімати ракетку немає.

М'яч використовується тенісний, звичайний, але внутрішній тиск трохи знижений. Гра нова для України, тож не всі знають, як правильно вибрати снаряди. При цьому гра досить проста, цікава та неймовірно ефективна, тому завоювала вже чималу відданість у всьому світі.


Форма та особливості ракетки для падел

Ракетка для паділу не схожа на тенісну. Зовні вона нагадує велику ракетку для настільної гри теніс. Основна частина снаряда пружна та товста. Для того, щоб полегшити вагу, просвердлюються певні отвори. У самому низу ручки робиться мотузкова петля, її потрібно накидати на руку. Завдання такого елемента – утримати ракетку, щоб вона не відлетіла прямо до суперників.

Залежно від форми ракетки може бути трьох видів:

  • Моделі діамант підійдуть професіоналам, вони допоможуть зробити сильніший удар. При цьому основна вага концентрується у верхній частині снаряда. Зручно атакувати за допомогою такої ракетки падав із будь-якої точки.
  • Круглі підлоги підійдуть любителям. Сила удару невелика, а контроль м'яча максимальний. Можна регулювати напрямок м'яча у потрібну частину майданчика.
  • Каплевидні – комбінація перелічених вище варіантів.

Дизайн ракетки для падел може бути різним, вибір залежить від переваг самого гравця. Для того, щоб навчитися ставити удар і потрапляти по корту м'ячем, варто почати з легкої ракетки. Вага легень упала не більше 360 г. Такими снарядами легко можна рухати, розвинути велику швидкість. При ударі відскок м'яча виходить хороший, а атакувати найкраще біля сітки.

Також важливо правильно поєднувати такі її характеристики, як швидкість та контроль. Залежно від стилю гри впала може бути атакуюча (зміщують баланс до верхівки у співвідношенні рівному 60 до 40, вибирають ті, хто готовий до ускладнень у грі), що контролює (має круглу форму з шорсткою поверхнею, вага зміщена до ручки, а баланс – до центру). Є також гібридні варіанти.


Де купити ракетку падел?

З інтернет-магазином «ProKennex» легко купити ракетку падел, яка відповідає вимогам гри та стандартам федерації. Залишається тільки вибрати відповідний за всіма характеристиками товар та оформити замовлення або зателефонувати нашим менеджерам. Ми надсилаємо товари до всіх міст України та доставляємо їх без затримок.