Sort by:
М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 2 - (72 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 2 - (72 шт)
3490.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 3 - (72 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 3 - (72 шт)
3490.00грн.
М'ячі тенісні ProKennex PREMIUM - (72 шт) Теніс М'ячі тенісні ProKennex PREMIUM - (72 шт)
3940.00грн.
М'ячі тенісні ProKennex CHAMPIONSHIP - (72 шт) Теніс М'ячі тенісні ProKennex CHAMPIONSHIP - (72 шт)
3770.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 1 - (72 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 1 - (72 шт)
3770.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex PREMIUM (4 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex PREMIUM (4 шт)
280.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex CHAMPIONSHIP Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex CHAMPIONSHIP
199.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 1 (3 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 1 (3 шт)
189.00грн.
Тенісні м'ячі Pro Kennex Stage 2 Теніс Тенісні м'ячі Pro Kennex Stage 2
650.00грн.
М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 3 - (12 шт) Теніс М'ячі тенісні Pro Kennex Stage 3 - (12 шт)
650.00грн.

М'ячі для тенісу

М'ячі

Теніс зачаровує та захоплює, але для тренування та досягнення успіхів необхідно правильно відбирати спорядження. Дуже важливим є тенісний м'яч, від його характеристик та якості матеріалу залежить ефективність та результати гри.

Компанія «Pro Kennex» пропонує вигідно купити тенісні м'ячі PREMIUM, CHAMPIONSHIP, STAGE 1, STAGE 2 та STAGE 3 оптом та в роздріб. Ми прагнемо надати максимум інформації про товари, щоб ви могли замовити у два кліки. Вся продукція сертифікована та відповідає високим стандартам якості.


Класифікація тенісних м'ячів

Тенісний м'яч має два елементи – це покриття та ядро, що складається з двох склеєних півкуль. Воно може бути як порожнистим, так і містити всередині суміш різних матеріалів, від цього залежить відскок і вага снаряда. Ядро заповнюється звичайним повітрям або спеціальним газом, а зверху покривається повстю. Яскравий колір необхідний хорошої видимості на корті. Спортивні снаряди відрізняються за різними параметрами, які включають:

• Призначення. Розрізняють тренувальні та турнірні моделі. Перші розраховані навчання, відпрацювання ударів, їх часто називають довгограючими з допомогою тривалого терміну експлуатації. Турнірні тенісні м'ячі використовують для змагань.

• Швидкість. Повільні м'ячі підійдуть для новачків і відрізняються великою вагою, високошвидкісні використовуються на тенісних кортах із твердим покриттям або ґрунтом. Також є універсальні середньошвидкісні моделі для різних покриттів.

• Герметичність. Герметичні моделі відрізняються надлишковим внутрішнім тиском, який може перевищувати атмосферний на 20%. Це відбувається завдяки закачування одного з видів інертного газу. У негерметичних м'ячах тиск збігається, що робить їх більш пружними, але важкими. Є також тенісні м'ячі без внутрішнього тиску, вони мають найжорсткіший відскок.

• Щільність покриття. Стандартні мають ворс, що нещільно прилягає. Вони ідеально підійдуть для ґрунтових кортів (знос через п'ять-шість годин) або закритих кортів з різними видами покриттів: терафлекс, килим або штучна трава. Останні варіанти зношуються через 10-12 годин гри. Є також тенісний м'яч Extra з довгим та густим ворсом. Такі вироби довговічні, зменшують швидкість польоту та підійдуть для кортів із типом покриття Hard.

Для гри в теніс в основному використовуються м'ячі у жовтому кольорі та з вагою в діапазоні від 56,7 до 58,5 г.

Критерії вибору м'яча для тенісу

Перед тим, як купити тенісний м'яч, необхідно звернути увагу на його характеристики. Перша серед них – діаметр, саме він впливає прискорення м'яча. Моделі з меншим діаметром відрізняються мінімальним опором повітря під час польоту, тому мають високу швидкість. Оптимальним вважається показник у діапазоні 6,54 – 6,86 см. Висота відскоку залежить від товщини стінок ядра м'яча. Вона визначається потребами спортсмена. Маса м'яча для тенісу має перевищувати 59, 4 р.

При виборі важливо враховувати рівень майстерності гравця та тип корту. Також варто звертати увагу на маркування кожного виробу.

Де придбати тенісні м'ячі?

Швидко, легко та вигідно тенісні м'ячі купити у Києві та інших містах можна в інтернет-магазині «Pro Kennex». Для цього достатньо зайти на сайт, оформити замовлення на обраний товар та вказати умови доставки.

Нам довіряють наші клієнти завдяки налагодженій логістиці та оперативній доставці. Ви можете бути впевнені як тенісні м'ячі «Pro Kennex». Всі товари сертифіковані та тестуються на спеціальній установці. Ми станемо вашими експертами з продажу снарядів та екіпірування для тенісу. Якщо виникнуть питання, досвідчені консультанти допоможуть знайти відповіді.