Sort by:
Ракетка для піклболу KINETIC OVATION FLIGHT Blue Піклбол Ракетка для піклболу KINETIC OVATION FLIGHT Blue
5292.00грн.
Ракетка для піклболу KINETIC OVATION FLIGHT Pink Піклбол Ракетка для піклболу KINETIC OVATION FLIGHT Pink
5292.00грн.
Ракетка для піклболу Pro Flight Blue Піклбол Ракетка для піклболу Pro Flight Blue
5292.00грн.
Ракетка для піклболу Pro Flight Pink Піклбол Ракетка для піклболу Pro Flight Pink
5292.00грн.

Товари для піклболу

Піклбол — це різновид спорту з ракеткою, який поєднує в собі елементи бадмінтонутенісу та настільного тенісу. Два або чотири гравці використовують тверді ракетки з дерева або композитних матеріалів для удару по перфорованій полімерній кульці, подібній до Wiffle Ball, через сітку. Спорт поділяє особливості інших спортивних видів з ракеткою, розміри корту, як у бадмінтоні, а також сітку і правила, що дещо схожі на теніс, з кількома модифікаціями.

Піклбол грається на корті розміром: 20 х 44 футов. М'яч подається по діагоналі (починаючи з правого квадрата команди, що подає), нарахування очок може бути тільки тій команді, яка подає. Гравці з кожної сторони повинні дозволити м'ячу відскочити від поверхні один раз, перш ніж будуть дозволені удари "зльоту" (удари зверху без торкання м'ячем поля). Після того, як відбулися ці два відскоки, м'яч можна відбивати ракеткою, як завгодно . Гравець продовжує подавати, чергуючи правий та лівий майданчики, поки не помиляється. Перша команда, яка набрала одинадцять очок — виграє, але з різницею не менше ніж в два очки. У піклбол грають, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Грати можна поодинокі, парні та змішані ігри.


З інтернет-магазином «ProKennex» легко купити ракетку піклболу, яка відповідає вимогам гри та стандартам федерації. Залишається тільки вибрати відповідний за всіма характеристиками товар та оформити замовлення або зателефонувати нашим менеджерам. Ми надсилаємо товари до всіх міст України та доставляємо їх без затримок.