Sort by:
Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Kinetic Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Kinetic
3800.00грн.
sale Ракетка для сквошу Pro Kennex Ti Ace Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Ti Ace
1000.00грн. 1500.00грн.
Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Counter Balance Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Counter Balance
3670.00грн.

Товари для сквошу

Практично всі гравці-початківці стверджують, що гра сквош досить схожа з великим тенісом, проте вже після перших тренувань розумієш, що в ній також ідеально поєднуються настільний теніс, більярд і бадмінтон. Великий темп дозволяє лише за годину провести кілька партій і добре попотіти, а також скинути зайву вагу. Також перевагою такої гри є те, що людина в неї може грати сама, тим самим відпрацьовуючи власні удари. Проте присутність двох гравців додає їй азартності.

Для гри в сквош потрібен корт, ракетки сквош, м'яч та одяг для сквошу. У каталозі магазину ProKennex є все для сквошу. Ми є виробниками, тому пропонуємо виключно якісну та оригінальну продукцію. Тому якщо ви вирішили почати грати або вже граєте в сквош, обов'язково відвідайте наш сайт.

Особливості та переваги гри сквош

У сквоші зазвичай беруть участь дві особи. У грі використовуються дві ракетки та маленький гумовий м'ячик, діаметр його близько 4 см. Гра проходить на спеціальному корті, у якого всі чотири стіни призначені для гри. Подаючи м'яч, гравець має вдарити їм об далеку стіну, а коли він відскакує, другий гравець має відбити його.


Саме ця гра допоможе вам розвинути швидкість реакції, яка є чудовою навичкою у повсякденному житті. Гравець ні на секунду не зупиняється, він постійно рухається кортом і ухвалює спонтанні рішення. Також для цієї гри не потрібно бути професійним спортсменом, для неї підходять люди будь-якого віку та фізичної підготовки. Перші позитивні результати у сквоші можна побачити вже після 10 занять, необхідно лише правильно вибрати снаряди, а також необхідний одяг. За допомогою гри можна суттєво схуднути. Оскільки вона дає значне кардіо навантаження, за годину такого заняття можна спалити близько 900-1500 калорій.


Що потрібно для сквошу?

У перекладі з англійської «сквош» - це «розчавлений». Ця назва виникла завдяки м'яким м'ячам, які при ударі об стіну ніби злегка розплющуються. Сучасні снаряди міцні та довговічні. Розглянемо критерії вибору ракеток та м'ячів для сквошу:


  • Ракетка сквош в залежності від матеріалу може бути легкою або важкою. Легкій замахнутися буде легше, але вона створює меншу рушійну силу та імпульс, тому їй складно надати потрібний напрямок та швидкість м'яча. Такі матеріали, як сплав титану, карбону, графіту чи фібергласу допомагають краще відчувати ракетку та легші. Жорсткі ракетки для сквошу вибираються досвідченими гравцями. Зі збільшенням площі голови снаряда удар стає сильнішим, а контроль над м'ячем гірший.
  • Передбачені спеціальні позначення у вигляді крапок, а також різні кольори, які допомагають розрізняти м'яч сквошу.
  • Варіанти з однією синьою чи червоною точкою мають великий відскок та підійдуть новачкам. М'ячі з жовтою точкою летять повільно, відскок маленький, тому удар у відповідь складніше нанести без досвіду. Такі снаряди використовують для проведення турнірів, змагань.

Враховувати при покупці потрібно рівень підготовки спортсмена, умови гри, вид корту, температуру в приміщенні або на вулиці, норми гри. При покупці м'яча завжди можна побачити логотип виробника, він трохи шорсткий на дотик.

На сайті можна купити не тільки сквош ракетки, м'ячі, але і відповідний одяг для сквош та взуття. Завдяки налагодженій логістиці, досвідченим співробітникам та оперативній доставці замовлення приїде максимально швидко. Заняття в екіпіруванні та зі снарядами від «ProKennex» дозволять вам досягти бажаного результату та завжди бути у формі.