Sort by:
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex ARROW 17 AIR Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex ARROW 17 AIR
900.00грн. 1680.00грн.
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex FORCE 360 Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex FORCE 360
800.00грн. 1200.00грн.
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex IMPACT NEW CARBON Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex IMPACT NEW CARBON
950.00грн. 1900.00грн.
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex IMPACT NEW CARBON neon/green Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex IMPACT NEW CARBON neon/green
950.00грн. 1900.00грн.
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex LASER 7Z POWER Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex LASER 7Z POWER
3000.00грн. 6000.00грн.
sale Ракетка для бадмінтону Pro Kennex VIPER 47 SPEED Бадмінтон Ракетка для бадмінтону Pro Kennex VIPER 47 SPEED
1500.00грн. 3000.00грн.

Товари для бадмінтону

Бадмінтон - це не просто спортивна гра, а й улюблений вид відпочинку мільйонів. Для неї потрібно дві чи чотири особи. Гравці перекидають волан через сітку спеціальними ракетками, і важливо відбити його так, щоб він не торкнувся поля на боці гравця та впав саме на боці супротивника. У професійний бадмінтон грають у спеціальних манежах та залах, де вітер не здуває воланчик.

Важливо правильно вибрати ракетку і воланчик, щоб вони служили якомога довше і виконували свої завдання на сто відсотків. На нашому сайті можна обрати все для бадмінтону. Завдяки оперативній доставці всі посилки будуть своєчасно доставлені до Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст.

Ракетки для бадмінтону

Перш ніж купити ракетки для бадмінтону, варто звернути увагу на матеріал та вагу снарядів. Матеріал може бути різним і вибирається залежно від досвіду гри та бюджету спортсмена. Ракетки з дерева, алюмінію або стали міцні та дешеві, не бояться ударів, підійдуть новачкам. Моделі для гравців-аматорів виготовлені з комбінації карбону, алюмінієвих або титанових сплавів. Такі ракетки легкі та маневрові, але з ними потрібно особливо дбайливо поводитися. Снаряди для професіоналів часто роблять із композитних сумішей або чистого графіту. Вони легкі, гнучкі та зручні у грі.

З приводу ваги є одне важливе твердження: чим важча ракетка, тим гірша маневреність, але сильніший удар. Залежно від ваги ракетка бадмінтону може належати до однієї з груп:

  • Моделі вагою 75-79 г – екстралегкі та використовуються гравцями найвищого класу.
  • Професійні моделі вагою 79-89 р. У них висока маневреність, але такою ракеткою складно завдати сильного удару, тому потрібен досвід.
  • Ракетки вагою від 80 до 84 г часто використовують у парних іграх.
  • Гравцям-аматорам і тим, хто віддає перевагу іграм просто неба, підійдуть снаряди вагою 90-94 м.

Ракетки важчі за 90 г зустрічаються рідко і використовуються для тренування м'язів передпліччя. Баланс ракетки для бадмінтону також впливатиме на саму гру. Найсильнішим ударом буде удар снарядом, у якого центр ваги зміщується до голови. Це найкращий варіант для нападу. При зміщенні балансу ракетки в рукоятку вона стане більш маневреною, тому підійде більше захисту або перехоплення.

Воланчики для бадмінтону

Воланчик для бадмінтону може бути зроблений із пластику або пір'я. У пір'яних варіантів в головку пробки вставлені близько 16-ти гусячих пір'їн, які обв'язуються нитками. Снаряди мають відмінні аеродинамічні властивості, тому використовуються для спортивних змагань.

Пластикові воланчики для бадмінтону мають головку із прикріпленою до неї «спідницею». Вони дешевші і підійдуть гравцям-початківцям, а також дітям. Залежно від показників ваги та швидкості волани можуть належати до таких категорій:

  • червоні – найважчі та швидкі;
  • сині - середні за двома характеристиками;
  • зелені – найлегші та найповільніші.

У пір'яних моделей цифра 74 означає найлегший і найповільніший волан, а 78 - це відповідно швидкий і важкий. При виборі також враховуються особисті потреби, умови та стиль гри.

Ми працюємо на результат, щоб стати для вас надійним партнером і допомогти у вирішенні будь-яких проблем, пов'язаних з пошуком снарядів для спорту. Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з вами та дадуть відповіді на всі запитання. Асортименти постійно оновлюється, щоб ви могли вибрати сучасні товари за найкращою ціною.