Sort by:
Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Kinetic Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Kinetic
3800.00грн.
sale Ракетка для сквошу Pro Kennex Ti Ace Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Ti Ace
1000.00грн. 1500.00грн.
Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Counter Balance Сквош Ракетка для сквошу Pro Kennex Destiny Counter Balance
3670.00грн.

Ракетки для сквошу

Сквош часто називають «шахами на корті». Це популярна гра, яка поєднує переваги тенісу і бадмінтону. Для її проведення потрібний не лише обладнаний майданчик, а й спеціальні ракетки сквош. Стандарти ракеток для професійних змагань встановлюються Всесвітньою федерацією Сквошу. Для тренувань підійдуть простіші моделі.


Компанія Pro Kennex надає величезний вибір товарів для сквошу, щоб кожен міг вибрати і купити сквош ракетки під свої потреби. Зручний каталог, доступні ціни, можливість доставки по всій Україні роблять покупку зручною та вигідною.

Характеристики ракеток для сквоша

Ракетки сквош підбираються виходячи із стилю гри, рівня підготовки спортсмена та майстерності. Всі снаряди відрізняються за матеріалом, формою голови, розміром, балансом та іншими характеристиками. Розглянемо їх докладно:


  • Вага. Ракетка сквош залежно від матеріалу, що використовується, може бути легкою (вага близько 120 г) або важкою (від 210 г). Легка ракетка створює меншу рушійну силу та імпульс, тому їй складно надати потрібний напрямок та швидкість м'яча. З іншого боку, замахнутись буде легше.
  • Форма голови. Сьогодні на ринку представлені моделі ракеток з різними розмірами та формою голови. Більший розмір голови дає додаткову потужність та дозволяє під час гри виправляти набагато більше помилок.
  • Баланс. Крапка балансу - ще один важливий критерій при виборі снаряда. Якщо головка буде надто легкою чи надто важкою, значить ракетка сквош має "поганий баланс". Баланс ракетки може бути в ручку (більш маневрена і підійде для захисту), в голову (снаряд незамінний в атаці) або нейтральним (універсальне рішення).
  • Жорсткість. Вибір параметра залежить від досвіду та стилю гри. Якщо ви досвідчений гравець і легко контролюєте ракетку, то для силової гри та ударів підійде дитяча модель.

Площа голови ракетки може бути від 460 до 500 см2. З її збільшенням удар стає сильнішим, а контроль над м'ячем гірший. Існує також поняття струнна формула. Це співвідношення кількості струн, вертикальних та поперечних. Наприклад, формула 15/17 означає, що у снаряда 15 вертикальних струн та 16 поперечних. З підвищенням щільності та натягу самих струн підвищуватиметься контроль м'яча.

Які матеріали краще?

Найдешевшим матеріалом вважається алюміній, він міцний і стійкий до пошкоджень. Більше потужності забезпечать композитні матеріали, в їх складі можуть бути сплави титану, графіту, фібергласу або карбону. Вони допомагають краще відчувати ракетку та легші. Технології Pro Kennex використовує KiNETIC, IONIC, SPIRALTECH CARBON та QUAD FOCUS


Досить популярна титанова ракетка сквош, вона відрізняється високим контролем сили удару, але більш ламка. Одним із найдорожчих матеріалів вважається графіт. Такі ракетки сквош використовуються у професійному спорті і мають кращі ігрові характеристики.


Де оперативно купити ракетку сквошу?

Основні вимоги до снарядів вказані у міжнародних правилах, проте сьогодні на ринку представлений широкий асортимент із різноманіттям характеристик, що дозволяє кожному знайти свою ракетку сквош. Перед покупкою варто вивчити характеристики різних моделей, звернути увагу на дизайн та форму шийки. Ми стежимо, щоб інформаційна база на сайті постійно оновлювалася.


В інтернет-магазині Pro Kennex легко купити все для сквошу не виходячи з дому, для цього потрібно тільки оформити замовлення або зателефонувати нашим фахівцям. Ми націлені на довгострокову співпрацю та пропонуємо виключно якісну продукцію власного виробництва.