17 світових рекордів, які за бажання може побити кожен

17 світових рекордів, які за бажання може побити кожен

З кожним роком зростає кількість рекордів у книзі Гіннеса. Їхній облік ведеться ще з 1955 року. Спортсменам доводиться багато і інтенсивно тренуватися, щоб досягти успіху. А хтось виявляє свою фантазію та незвичайні здібності. Сьогодні таланти людей та тварин просто вражають.

Мало хто знає, що є цікаві рекорди, які під силу кожному. При цьому вони не мають жодного стосунку до спорту. Такі заняття вигадані не завжди задля досягнення гарного результату. У цьому топі ми зібрали 20 незвичайних рекордів, які дозволяють потрапити до Книги Гіннеса.

Одягнути футболки

Перший рекорд. Потрібно одягнути за хвилину більше футболок. При цьому можна брати одяг як з довгим, так і з коротким рукавом. Одягаються футболки одна на одну, допускається допомога збоку. Сьогодні рекордом вважається 31 одягнена футболка.

Диски розмістити на пальці

Для тих, у кого збереглися будь-які CD диски, буде цікавий наступний рекорд. Їх треба буде утримати на одному пальці. Сьогодні максимальне значення – 50 шт. Є одне важливе - диски повинні рівно лежати і не падати кілька секунд.

Соломинки у роті

Може кожен спробувати засунути соломинки до рота. Рекордсменом є Саймон Елмор, він зміг не лише розмістити у роті 400 соломинок, а й протримати їх там цілих 10 секунд. При цьому всі соломинки однієї товщини та довжини.


Банки у холодильнику

Тим, хто має холодильник і багато банок, буде цікаво випробувати себе в цьому рекорді. Потрібно якнайшвидше в холодильнику розмістити 24 баночки. Холодильник підійде будь-який. Єдина важлива умова – всі банки обов'язково закриваються та одного розміру. Якщо ємність розбита, вона не рахується. Максимальна швидкість становить 9,76 секунди.

Багато стікерів на обличчя

Ще один цікавий варіант прославитися – приклеїти паперові стікери до обличчя. Дається час лише одна хвилина. Розмір стікерів складає 73 мм. Клеються вироби самостійно. Стікери після цього мають десять секунд затриматися на поверхні обличчя. Також не можна приклеювати стікери на віки. За хвилину сьогодні клеють 58 штук стікерів.

Китайські палички та желе

Для експерименту потрібні стандартні китайські палички та желе у великій кількості. Рекорд складає 90,72 г желе. Палички треба тримати однією рукою, а друга рука за спину заводиться.


Любителям баскетболу

Великий баскетбольний м'яч проноситься між ногами, це дається час 30 секунд. Чим більше разів це вдасться зробити, тим краще. На даний момент рекорд складає 68 разів. Можна брати баскетбольний м'яч стандартних розмірів. Він не повинен упасти на підлогу.

Віджимання з бавовнами

Необхідно віджиматися від підлоги з бавовною. Рекорд на даний момент – 77 разів. Під час віджимань не можна згинати спину чи коліна. Самі віджимання виконуються "до упору", дається час одна хвилина.

М'яч у руці

Знайшовся чоловік, який може в одній руці утримати 26 тенісних м'ячів. Якщо ви можете більше, варто спробувати. М'ячі повинні протягом 5 секунд протриматися на місці після встановлення останнього.


Підковдра та подвійна ковдра

Господиням буде цікаво одягнути підковдр на швидкість. Під час одягання потрібно стежити, щоб усі 4 кути збігалися повністю. Рекорд одягання – це 26,03 секунд.

Ipad та алфавіт

Цей рекорд регулярно переглядається. Для нього необхідно взяти новий Айпад, прошивка має бути офіційною. Літери набираються в будь-якому регістрі та у довільному порядку. Рекорд становить лише 2 секунди, саме за цей час користувач гаджета зможе набрати алфавіт у зворотному порядку.

Любителям зефіру

Потрібно протягом 60 секунд з'їсти солодкий зефір, не запиваючи водою. За раз можна їсти лише одну штуку.

Стрибки до чехарди

Для рекорду двом людям потрібно один через одного стрибати по черзі протягом 30 секунд. Поточний рекорд – 32 рази. При цьому у однієї людини руки мають бути на землі, а у другої відповідно на плечах товариша.

Прищіпки на обличчі

Для рекорду потрібно за одну хвилину причепити до обличчя якнайбільше прищіпок. Це мають бути однакові за розміром прищіпки. Найкращий результат на сьогодні – 51 штука. Прищіпки повинні добре дер ти і не падати протягом 10 секунд після зупинки часу.

Тиснути кавуни на швидкість

Ольга Лящук - найсильніша жінка на планеті - змогла розчавити цілих сім кавунів за тридцять секунд. Для рекорду потрібно взяти кавуни однієї ваги та роздавити їх повністю, затиснувши між ногами. І тому потрібна хороша фізична підготовка.


Випити воду на швидкість

Сьогодні рекордсмен може випити 500 мл води лише за 2,35 секунди. Для експерименту знадобиться лише вода та прозора склянка. При цьому не повинне пролитися жодної краплі.

Незвичайні стрибки

Ще один цікавий варіант - стрибки в труси і назад. Дається лише 30 секунд. Розмір одягу має відповідати фактичному розміру цього учасника. Одягаються труси до пояса після встрибування в них. Перед стрибком труси мають повністю зніматися. Стрибки мають виконуватися з двох ніг. Останній рекорд – це дев'ять стрибків за 30 секунд.

Зібрати монети

Товщина монет має становити 3 мм, номінал будь-який. Їх необхідно в стопку скласти за 30 секунд, чим більше буде монет, тим краще. Монети не повинні падати хоч би 10 секунд після завершення часу для рекорду.

Зібрати на швидкість

 "Містер картопляна голова" - відома американська іграшка, яку досить складно зібрати. Рекордсмен зміг це зробити із зав'язаними очима лише за 16,17 секунд.

Тим, хто любить крекери

Потрібно просто з'їсти більше солоних крекерів. У роті повинен лежати лише один крекер і з'їдається до кінця. Доказом буде порожній рот. Запивати їжу забороняється.

Рекордсменами легко стати також людям із незвичайною зовнішністю, яка відрізняє їх від інших.


Сама "Книга рекордів Гіннесса" теж рекордсмен. Дане видання вважається найбільш продаваним у всьому світі, крім того, книга захищена авторським правом і постійно вдосконалюється.

Рекорди бувають різні. Спортсмени намагаються виявити свої фізичні дані, у когось є талант чи незвичайні здібності. Кожна людина унікальна. Зафіксувати свої досягнення та вміння може кожен, головне вірити у свої сили!